II SZKOLNY PRZEGLĄD KARAOKE
22 marca już po raz drugi odbył się szkolny przegląd karaoke. Publiczność zgromadzona w sali lustrzanej mogła podziwiać popisy wokalne naszych uczniów. Wszystkim wokalistom towarzyszyły gromkie brawa i rozśpiewana publiczność. Zdecydowanym hitem okazał się utwór Sławomira „Miłość
w Zakopanem” ale dobrą zabawę zapewnił również hit zespołu Kombi „Słodkiego miłego życia”, którego interpretację przedstawił Paweł Gałecki. Dziewczęta preferowały piosenki o tematyce romantycznej i profilaktycznej. Mogliśmy usłyszeć „Laleczkę z saskiej porcelany”, „Myj zęby” zespołu Fasolki, „Radość najpiękniejszych lat” Anny Jantar. Po raz kolejny wspólne śpiewanie dało wiele radości zarówno widzom jak i śpiewakom. Każdy uczestnik zabawy otrzymał pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek.