NASZA SZLACHETNA PACZKA ZAKOŃCZONA SUKCESEM!!!

W tym roku już po raz 9 wyruszyliśmy w akcji charytatywnej,,Nasza szlachetna Paczka”.
Tym razem zbieraliśmy dary dla dzieci z hospicjum i oddziałów hematologii w szpitalach dziecięcych w Słupsku,Koszalinie i Gdańsku.
W środę 13grudnia 2017r grupa uczniów w składzie :Dominika,Paweł, Patrycja ,Aneta,Karolina i Damian wraz z opiekunami akcji
p.Mariolą Gozdowską i p. Ewą Szadą-Borzyszkowską wyruszyli do Słupska , aby osobiście przekazać zebrane artykuły chemiczne i papiernicze prezesowi Stowarzyszenia ,,Muszkieterowie Szpiku” Panu Remigiuszowi.
Wraz z ofiarowanymi darami ze szlachetnej paczki przekazaliśmy ,,Pluszaki”,które były zbierane w czasie,, Balu Misia” w naszym Ośrodku.
W trakcie spotkania Pan Remigiusz opowiadał nam o działalności Stowarzyszenia. Głównym ich celem jest motywowanie dzieci do walki
z chorobą i pokazanie im, że diagnoza to nie wyrok.
Bardzo nas zaciekawiły akcje, które podejmują ,aby wspierać chore dzieci .Obejrzeliśmy również teledysk związany z charytatywną działalnością Stowarzyszenia .i bez chwili zwątpienia zrodziła się myśl, aby nasze wsparcie nie zakończyło się na akcji świątecznej pomocy lecz współpraca rozkwitała w dalszych działaniach.
Kochani uczniowie,rodzice,nauczyciele, to dzięki Waszym szlachetnym sercom osiągnęliśmy tyle.
ZA DOBRE SERCE ,KTÓRE POCHYLA SIĘ NAD TYMI ,KTÓRZY POTRZEBUJĄ POMOCY, ZA WRAŻLIWĄ DUSZĘ ,KTORA PRZYNAGLA DO CZYNIENIA DOBRA ,ZA BEZINTERESOWNĄ POMOC. DZIĘKUJEMY.

Prezentacja (mp4)

Mariola Gozdowska i Ewa Szada-Bożyszkowska

IMG_2835 IMG_2837 IMG_2839 IMG_2846 IMG_2849 IMG_2850 IMG_2854 IMG_2857 IMG_2872 IMG_2879 IMG_2883